"Єдиний портал електронних звернень громадян"
Центрально-Міський район
Головна / Звернення / 2018 / П-16-ЕЗ, Скарга

П-16-ЕЗ, Скарга

Номер звернення: П-16
Зареєстровано: 18 липня 2018
Тема/напрямок: Ремонт та експлуатація житлових будинків
Підтема: Ремонт покрівлі, парапетів, карнизів
Відповідальний: Відділ з питань благоустрою та житлової політики
Статус: Роз’яснено

Доброго дня!
Прошу терміново розглянути та довести до відома комунальні служби, а також до підрозділу виконкому про нагальну проблему та прийняти відповідні міри по усуненню наявної проблеми, а саме:
у будинку по вул. Лермонтова, 29 , кв. 18, де я фактично проживаю, заливає водою мою квартиру з даху будинка.
Не відремонтована крівля протягом РОКУ заливає водою моє житло.
Також я наглядаю за батьком довічним інвалідом 1 групи
за 25 гривень в місяц!

20 березня 2018 року відповідна заява в ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР" надала відписку про те, що немає коштів на ремонт (файл листа надано у вкладенні).
На разі я, Перелігина Ірина Вікторівна, у догляді за довічним інвалідом 1 групи за 25 гривень в місяць (!), повідомляю про те що комунальних боргів по мешканню не маю, сплачуючи комунальні платежі вчасно, податки, звертаюсь до відповідних установ з метою ВИРІШЕННЯ ТЕРМІНОВОЇ ПРОБЛЕМИ та з метою допомоги по виконанню своїх обов'язків по договору надання комунальних послуг ТОВ "СІТІСЕРВІС-КР" та відповідних комунальних служб.
Керуючись Законом України "По зверненню громадян" та згідно Закона України ст. 18 "Про житлово-комунальні послуги" прошу наступне:
- викликати представника ЖЕКу для складання та підписання акта-претензії, у якому будуть терміни та перелік порушень щодо ремонту крівлі будинку (чого зроблено не було, як видно у відписці-листі у вкладенні)
- виділити кошти та відремонтувати крівлю будинку відповідними установами, які надають житлово-комунальні послуги.

На разі подальшої бездіяльності у вирішенні проблеми з будинком та подальшого руйнування мого помешкання, майна з вини житлово-комунальних служб, вимушена подати всю необхідну інформацію у засоби медіа України та передати справу у відповідні органи та інстанції згідно чинного законодавства України.


Відповідь звернення:
Виконком Центрально-Міської районної у місті ради розглянув Ваше електронне звернення з питання організації робіт по ремонту покрівлі над квартирою №18 будинку №29 на вул. Лермонтова, і повідомляє наступне. За інформацією ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», працівниками підприємства з виходом на місце встановлено, що покрівля над виходом на дах у 1-му під'їзді вказаного будинку потребує поточного ремонту. Вказані роботи внесені до графіка підприємства на поточний рік та заплановано виконати до кінця 2018 року, за умови погашення існуючої заборгованості співвласниками будинку №29 на вул. Лермонтова перед управителем (станом на 01.08.2018 борг складає 28 485,24 грн., при місячному нарахуванні – 9 601,05 грн.). Ураховуючи те, що вказана відповідь не задовольняє виконком районної у місті ради, керівництву ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР» направлено лист-вимогу щодо термінового виконання вищевказаних робіт. Голова Центрально-Міської районної у місті ради С.В.Нєженцев Віцалару Василь Валерійович (0564) 90 07 43 Завантажити текст відповіді